پلان جانمایی غرف نمایشگاه ملی آبادیران

خانه > پلان جانمایی غرف نمایشگاه ملی آبادیران

پلان جانمایی غرف نمایشگاه ملی آبادیران

آخرین بروزرسانی: (21 خرداد 1403)

پلان جانمایی غرفه‌های دومین نمایشگاه ملی آبادیران که از 22 لغایت 25 خرداد 1403 در شبستان مصلی امام خمینی تهران برگزار می‌شود در بخش ذیل قابل مشاهده است:

جهت دریافت فایل باکیفیت روی تصویر کلیک کنید.
در این پلان غرف پیش ساخته (باتجیزات و پارتیشن) با رنگ زرد مشخص شده و غرف خودساز (زمین خام) با رنگ سبز قابل مشاهده است.
در ادامه نکات مهمی در خصوص جانمایی غرف و اقدامات بعدی در راستای ساخت و چیدمان غرف ذکر شده است که همه مشارکت کنندگان ملزم به مطالعه آن هستند.

لیست مشارکت کنندگان دومین نمایشگاه ملی آبادیران

نکات مهم در خصوص جانمایی غرف:

1- روز جمعه 18 خرداد سالن های نمایشگاه جهت عملیات عمرانی و ساخت غرف تحویل گرفته خواهد شد.


2- شرکت‌هایی که غرفه آن‌ها از نوع خودساز (زمین خام) می‌باشد می‌بایست پس از اخد مجوز توسط پیمانکار خود نسبت به آغاز فرایند ساخت اقدام نمایند، جهت مطالعه نحوه دریافت مجوز به صفحه "دستورالعمل غرفه سازی" مراجعه نمایید. زمان آغاز فرآیند ساخت غرفه در روز بدلیل خط کشی سالن‌ها از ساعت 11 است.


3- شرکت‌هایی که غرفه آن‌ها از نوع پیش ساخته (باتجهیزات و پارتیشن) است می‌بایست از ساعت 12 روز 21 خرداد با مراجعه به مدیران سالن نسبت به تحویل گرفتن غرفه و چیدمان غرفه اقدام کنند، در صورت انتقال تجهیزات در روزهای قبل از 21 خرداد ماه به دلیل انجام عملیات ساخت ساز ممکن است برای وسایل کوچک مشکلاتی ایجاد شود، لذا انتقال تجهیزات کوچک تا این روز به داخل سالن‌ها توصیه نمی‌شود. همچنین از خالی گذاشتن غرفه و مراجعه در روز اول نمایشگاه به‌همراه تجهیزات پرهیز نمایید.


4- نحوه ورود به مصلی:
درب اصلی مصلی (شماره 1) جهت ورود ماشین آلات حمل تجهیزات (وانت و کامیونت) در ایام ساخت و ساز به داخل مصلی باز خواهد بود.
در ایام چیدمان روز 21 خرداد و ایام برگزاری نمایشگاه غرفه داران میتوانند از درب 15 واقع در خیابان قنبرزاده جهت تردد و از پارکینگ استفاده نمایند، درب های شماره یک، متروی شهید بهشتی و پارکینگ های 6 و 7 در خیابان قنبرزاده برای عموم و بازدیدکنندگان از ساعت 9 الی 17 خواهد بود.


5-شرکت‌هایی که تجهیزات سنگین تا دو تن دارند . برای جابجایی آن نیازمند لیفتراک می‌باشد می‌بایست روز 20 و 21 خرداد ماه نسبت به انتقال تجهیزات خود به داخل سالن ها اقدام نمایند، با هماهنگی زمان و وزن دستگاه که نباید بیشتر از 2 تن باشد (به دلیل محدودیت های سالن شبستان مصلی) نسبت به انتقال آن اقدام نمایند. آقای غلامی:  - 09100719163 - 09122503250

6 ستاد برگزاری از روز 21 خرداد در ورودی شبستان (شماره غرفه S2) مستقر خواهد بود و از ساعت 12 امکان ارائه کارت‌های غرفه داری به مشارکت‌کنندگانی که جهت تحویل غرفه به نمایشگاه مراجعه نموده‌اند میسر است. کارت‌های غرفه‌داری تنها برای افرادی که بر اساس تعداد و نفرات اعلام شده در سامانه ثبت نام ثبت شده باشد قابل ارائه است، لذا در زمان توزیع کارت‌ها درخواست صدور برای افراد جدید مورد قبول نخواهد بود.


7- مواردی همچون کسری تجهیزات غرفه پیش ساخته، روشنایی، سردی و گرمی سالن، سوختن لامپ‌ها و موارد مرتبط با سالن و غرفه با "مسئول هماهنگی سالن‌ها" که در اتاق خود در سالن مستقر هستند؛ خواهد بود و جهت پیگیری این موارد می‌بایست تنها به این افراد مراجعه نمایید و از مراجعه به ستاد برگزاری خودداری نمایید.  اطلاعات مسئولین هماهنگی سالن به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای ولی اله زندیه: 09127385205
جناب آقای امیرهاشم ناصری راد: 09387302773

8- جهت دریافت تجهیزات اضافه مورد نیاز هم می‌توانید با پیماکاران اعلامی یا شماره های زیر تماس حاصل نمایند:
09030131259
09190753421
02146135321

9- به دلیل ماهیت نمایشگاه در روز قبل از افتتاحیه و ورود و خروج افراد و وسایل و سخت شدن کنترل ورود و خروج در نمایشگاه، مشارکت کنندگان می‌بایست به تجهیزات و دستگاه‌های غرفه خود بی توجه نبود و ترجیحا تا بسته شدن سالن‌ها و یا خلوت شدن سالن ها در غرفه حضور داشته باشند. علاوه بر مسئول هماهنگی سالن‌ها حراست نمایشگاه نیز در سالن‌ها حضور خواهند داشت ولی به دلیل وسعت و تعدد افراد، کنترل بسیار سخت بوده و مسئولیت تجهیزات داخل غرف تا بسته شدن درب‌ها با مشارکت کنندگان است.


10- ساعات بازدید در ایام نمایشگاه از ساعت 9 الی 17 می‌باشد.


11- بانوان محترم غرفه دار در نمایشگاه ملزم به رعایت قوانین پوشش جاری کشور هستند. لذا خواهشمند است با رعایت موارد اعلام شده ما را در برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه یاری نمایید.