رویداد روایت پیشرفت و مشارکت مردمی

خانه > رویداد روایت پیشرفت و مشارکت مردمی

رویداد روایت پیشرفت و مشارکت مردمی

رویداد ملی «روایت پیشرفت و مشارکت‌های مردمی» جهت شناسایی اقدامات شاخص شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور در جلب مشارکت مردم برگزار می‌گرد.

این رویداد در سه محورِ معرفی نمونه‌های موفق با موضوعات مشارکت مردمی در اقتصاد دانش‌بنیان، معرفی نمونه‌های موفق در عرصه آبادانی و پیشرفت فناورانه و گفتمان سازی پیرامون شعار سال (جهش تولید با مشارکت مردم) برگزار می‌گردد. در این رویداد شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور به بیان روایت خود از اقدامات و دستاوردهایی که توانسته‌ است مشارکت‌های مختلف مردمی اعم از مشارکت مالی، اجرایی، فکری، علمی و ... را ایجاد کند، می‌پردازند.

از علاقه‌مندان جهت حضور در این رویداد دعوت به عمل می‌آید تا طرح‌ها و اقدامات شاخص اجرا شده با موضوع مشارکت مردم در اقتصاد دانش‌بنیان را جهت ارزیابی به دبیرخانه برنامه ملی آبادیران ارسال نمایند و پس از ارزیابی و انتخاب اقدامات و طرح‌های شاخص، ضمن حضور در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران و برپایی غرفه، به روایت اقدامات و دستاوردهای شاخص انجام‌شده بپردازند.

متقاضیان حضور در این رویداد می‌توانند تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل  کاربرگ پیوست اقدام و به نشانی رایانامه  abaadiran@mail.ir  ارسال نمایند. همچنین متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه رویداد به شماره 02188612190 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است رویداد ملی روایت پیشرفت و مشارکتهای مردمی با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و ستاد حکمرانی مردم در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران از تاریخ 22 الی 25 خردادماه 1403 در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار میگردد.