خبر

خانه > اخبار > واگذاری بخشی از فعالیت‌های شورای عالی جهاد سازندگی به مردم در دستور کار شورا است
واگذاری بخشی از فعالیت‌های شورای عالی جهاد سازندگی به مردم در دستور کار شورا است
26 خرداد 1402

واگذاری بخشی از فعالیت‌های شورای عالی جهاد سازندگی به مردم در دستور کار شورا است

علیرضا نخعی مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا، گفت: مبنای دولت استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان است.

وی افزود: شورای عالی جهاد سازندگی‌ در مرحله‌‌ای از فعالیت‌هایش کار را گسترش داده و واگذاری بخش‌هایی از فعالیت‌ها به مردم را اساس کار خود دانسته است که باید ظرفیت‌های مردمی‌سازی را تکمیل کند.

 مدیرکل امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با تقدیر از برگزاری مناسب اولین دوره این نمایشگاه، گفت: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند به دولت در بحث اهرم کردن کارها و شتاب بخشیدن به امور کمک بسیاری کنند.

نخعی خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان در کنار گروه‌های مردمی به عنوان بازوهای اجرایی می‌توانند آنچه از خدمات دولت قرار است به دست مردم برسد با کیفیت و سرعت بیشتری در دسترس آنها قرار دهند.

این مقام مسئول ادامه داد: ما بیشتر به دنبال بهره‌وری هستیم و‌ اگر علم و دانش شرکت‌های دانش بنیان در کنار صنعت‌ قرار گیرد حتما بهره‌وری را بالا می‌برد و میزان مصارف انرژی را کم می‌کند و ما می‌توانیم با بهره‌وری بالا کارها را با کیفیت بیشتر و هزینه کمتر انجام بدهیم.

نخستین دوره نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) تا ۲۵ خرداد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در حال برگزاری است.

لینک کوتاه: