خبر

خانه > اخبار > نشست همکاری میان صندوق‌‌ها و نهادهای مالی حوزه فناوری پیرامون نمایشگاه آبادیران
نشست همکاری میان صندوق‌‌ها و نهادهای مالی حوزه فناوری پیرامون نمایشگاه آبادیران
19 اردیبهشت 1402

نشست همکاری میان صندوق‌‌ها و نهادهای مالی حوزه فناوری پیرامون نمایشگاه آبادیران

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، در ادامه همکاری‌ها و حمایت های شکل گرفته در حوزه محرومیت‌زدایی در نمایشگاه آبادیران، نشستی با حضور مدیران صندوق‌های صنعت ماشین سازی، صندوق پژوهش وفناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی نوآوری اجتماعی، صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به میزبانی جناب آقای دکتر رضا اسدی فرد رئیس نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، برگزار شد.

در این نشست همچنین نماینده انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ایران و جناب آقای مرشدی معاون دفتر تامین مالی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان حضور داشتند. در طی این نشست بر همکاری بیشتر همه صندوق‌ها و حمایت همه‌جانبه از بخش‌های مختلف اعم از خصوصی و دولتی در راستای محرومیت‌زادیی تأکید شد و مقرر گردید تا تسهیلات لازم به شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و همچنین خریداران نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) در راستای بازارسازی و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز شرکت‌ها و نهادهای فعال در حوزه محرومیت زدایی ارائه گردد.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، در حوزه‌های مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستایی، کشاورزی، دامپروری و شیلات، ماشین‌آلات کوچک‌مقیاس، سلامت، بهداشت و توانبخشی و همچنین فناوری‌های آموزشی برگزار می‌شود و شرکت‌های خلاق در کنار شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی با حضور در این نمایشگاه، به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در این حوزه‌ها می‌پردازند.

گفتنی است نخستین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) از تاریخ 23 الی 25 خرداد ماه 1402 در محل تهران، مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد. همچنین در طول سال به صورت نمایشگاه مجازی از طریق وبسایت نمایشگاه به نشانی https://abadiranexpo.ir در دسترس عموم قرار دارد. به منظور ثبت نام در این نمایشگاه می‌بایست به لینک ثبت نام مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود با توجه به راهنمای ثبت نام اقدام نمائید.

لینک کوتاه: