خبر

خانه > اخبار > مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران
مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران
31 اردیبهشت 1402

مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، به نقل از روابط عمومی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان این پاویون با هدف تجهیز مراکز درمانی و پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت، گسترش خدمات و توسعه محصولات مرتبط با معلولین و افراد توانخواه، کمک به توسعه زیرساخت‌های آموزشی در فضاها و مراکز آموزشی و بستر‌سازی در اجرای عدالت آموزشی در حوزه‌های دانش علوم شناختی برپا خواهد شد.

تیم‌های دارای طرح، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های سلامت شناختی و فناوری‌های آموزشی که از توانمندی و ظرفیت‌های لازم برای کمک به محرومیت زدایی و افزایش سطح رفاه و دسترسی در مناطق محروم برخوردار هستند، می‌توانند در این رویداد مشارکت کنند.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) با  هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت‌ها برای محرومیت‌زدایی 23 تا 25 خردادماه 1402 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

به منظور ثبت نام در این نمایشگاه می‌بایست به لینک ثبت نام مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود با توجه به راهنمای ثبت نام اقدام نمائید.

لینک کوتاه: