خبر

خانه > اخبار > شهید رئیسی، الگوی کرامت برای آبادیران بود دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت:
دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت اظهار کرد
22 خرداد 1403

شهید رئیسی، الگوی کرامت برای آبادیران بود دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت:

 

شهید رئیسی، الگوی کرامت برای آبادیران بود

 

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت اظهار کرد: رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی، مردی بود که به این باور رسید که برای آبادی ایران باید نیت خدایی داشت و برای خدا کار کرد و نیت خالصانه اولین رمز شهید رئیسی برای آبادایران بود.

 به گزارش دبیرخانه برنامه ملی آبادیران و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سید احمد عبودتیان در افتتاحیه رویداد ملی آبادیران افزود: شهید رئیسی، مردی بود که برای هر کاری عزم جهاد می‌کرد و کسی که عزم جهاد می‌کند تعطیلی نمی‌شناسد؛ ما در اسلام استراحت داریم اما تعطیلی نداریم.

وی گفت: رئیس جمهور شهید مردی بود که معتقد بود آبادانی ایران در عمل جهادی است و معتقد بود این کار با نیروهای جهادی در میدان صورت می‌گیرد.

دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی تصریح کرد: آیت الله رئیسی معتقد بود میدان باید در اختیار نیروهای جهادی باشد و به همین دلیل مشکل آب بسیاری از روستاهای ایران حل شده و بیش از نیمی از استان‌هایی که مسئله  آب داشتند تا سال آینده مشکل آنها حل خواهد شد.

وی گفت: شهید رئیسی الگوی کرامت برای آبادیران بود. امروز ۴۵ مجموعه حاکمیتی کنار یکدیگر جمع شدند که این به خاطر اخلاص در این کار است.

عبودتیان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی مردی بود که مسئله وی آبادی تمام ایران بود و ما به هر سفر استانی که می‌رفتیم از ما می‌پرسید که محروم‌ترین نقطه آن شهرستان کجاست؟

وی افزود: سید ابراهیم رئیسی کاری کرد که پسوند شهید پشت عنوان رئیس‌جمهور قرار بگیرد. زمانی که کارهای امروز را با کارهای گذشته مقایسه می‌کنیم متوجه می‌شویم که کارهای امروز با قید برکت و جهادی انجام شده است.

عبودتیان تصریح کرد: با همکاری دکتر دهقانی عزیز زمینه بازگشت ۲۷۰۰ نخبه به کشور فراهم شده است و همچنین تعداد شرکت‌های دانش بنیان سه برابر شده است که همه اینها مرهون میدان دادن به جوانان است.