خبر

خانه > اخبار > ثبت‌نام در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا پانزدهم دیماه تمدید شد
جایزه آبادینو
15 آذر 1402

ثبت‌نام در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا پانزدهم دیماه تمدید شد

ثبت نام در جایزه ملی «آبادیران» که با عنوان «آبادینو» به همت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش­بنیان ریاست جمهوری و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضفان انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت کشور برگزار می شود، تا پانزدهم دی­ماه تمدید شد.

به گزارش دبیرخانه برنامه ملی آبادیران و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، جایزه ملی «آبادیران»، گام دیگری در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش­بنیان و فعالیت‌های جامعه نخبگانی و مردمی است که از طریق رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور به آبادانی و پیشرفت این مناطق کمک می‌‌کنند.

این جایزه با هدف شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی فعال‌ترین و مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسئولیت اجتماعی است.

مخاطبان این جایزه در بخش های «شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور»، «اساتید، نخبگان و پژوهشگران»، «گروه ها و نهادهای مردمی و جهادی» و «مسئولیت اجتماعی» خواهند بود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جایزه تا 15 دی‌ماه به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی www.abaadiran.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 02166023157 تماس حاصل فرمایند.

لینک کوتاه: