خبر

خانه > اخبار > تولید شیلنگ‌های انعطاف‌پذیر استیل در کشور
تولید شیلنگ‌های انعطاف‌پذیر استیل در کشور
29 خرداد 1402

تولید شیلنگ‌های انعطاف‌پذیر استیل در کشور

پیام زیرک، مسئول غرفه شرکت دانش بنیان کاویان اندیشه صنعت راشا که در نخستین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا(آبادیران) حضور داشت در مورد فعالیت این شرکت، گفت: صفر تا ۱۰۰ فرایند تولید شیلنگ های انعطاف پذیر را در داخل کشور پیش می بریم و نخستین شرکت دارنده استاندارد این کار هستیم.

زیرک در مورد اشتغال‌زایی حاصل از محصولات شرکت کاویان اندیشه صنعت راشا بیان کرد: با تولید شیلنگ‌های انعطاف‌پذیر در کشور ضمن ایجاد اشتغال از خروج مقادیر زیادی ارز از کشور خارج می شود. سعی داریم استانداردهای تشویقی این کار را به حالت اجباری دربیاوریم تا از واردات محصولات بی‌کیفیت خارجی جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: محصولات شرکت با توجه به کارایی خوبی که دارد و ضد زنگ هم هستند در همه مناطق از جمله مناطق محروم با اقلیم نامناسب قابل استفاده هستند. در حال حاضر هم داریم روی مساله گرمایش از کف کار می‌کنیم.

زیرک که در بخش فنی مهندسی شرکت دانش بنیان کاویان اندیشه صنعت راشا مشغول به فعالیت است، بیان کرد: مشکل ما نداشتن پشتوانه است. ورقه استیل که از مواد اولیه شیلنگ‌های قابل انعطاف است را در کشور نداریم و برای واردات باید راه‌های زیادی را در مدت طولانی طی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از مسوولان انتظار داریم حداقل در تامین مواد اولیه شیلنگ های انعطاف‌پذیر استیل حمایت شویم که نیازمند مکالمه و ارتباط گیری های طولانی با کشورهایی مثل چین نباشیم. مشکل مالی هم که برای همه شرکت ها وجود دارد. شرکت های خصوصی در ایران که دارند سکوی پرتاب را برای خود فراهم می کنند همیشه با مشکلات مالی مواجه هستند.

لینک کوتاه: