خبر

خانه > اخبار > با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت؛ پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش کاپیتان B رونمایی شد
با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت؛ پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش کاپیتان B رونمایی شد
25 خرداد 1403

با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت؛ پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش کاپیتان B رونمایی شد

 

با حضور وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت؛
پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش کاپیتان B رونمایی شد
در آخرین روز از نمایشگاه ملی آبادیران با حضور وزیر جهاد کشاورزی دولت سیزدهم، از پهپاد سمپاش ۱۶ لیتری کاپیتان B رونمایی شد.
دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران درحالی به چهارمین و آخرین روز کاری خود رسید که صبح جمعه (۲۵ خرداد) محمد نیکبخت، وزیر جهاد کشاورزی دولت سیزدهم جهت بازدید به محل این نمایشگاه آمد.

در حاشیه این بازدید، وزیر جهاد کشاورزی با حضور در غرفه اختصاصی آبادیران، از پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش کاپیتان B رونمایی کرد.

این پهپاد محصول دانش بنیان شرکت پرداز یاران سیرنگ است.

مهندس رستمی، مدیر عامل این شرکت در این مراسم با بیان اینکه از سال گذشته که در دوره اول نمایشگاه آبادیران شرکت کردند، تلاش داشتند مصولات دانش بنیان جدیدی به محصولات خود بیفزایند، گفت: پهپاد کاپیتان B یکی از آن محصولات است، در ساخت آن تلاش شد پایداری بیشتری داشته باشد، ضمن اینکه از هوش مصنوعی نیز بهره گرفته است.

وی افزود: افزودن ماژول تراکر یکی از قابلیت‌های دیگر این محصول است، ضمن اینکه تلاش داریم در ورژن‌های بعدی پنل خورشیدی نیز به آن اضافه شود.

در پایان این مراسم از پهپاد یاد شده رونمایی شد که ضمن حضور وزیر جهاد کشاورزی، صادق توسلی زاده، رئیس مرکز راهبری ستادهای توسعه اقتصاد دانش بنیان همراه با حمیدرضا شکری، دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در امر مردمی سازی و مدیر برنامه ملی آبادیران نیز حضور داشتند.