خبر

خانه > اخبار > بازارسازی و تخصیص یارانه بلاعوض برای خرید از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آبادیران
بازارسازی و تخصیص یارانه بلاعوض برای خرید از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آبادیران
17 اردیبهشت 1402

بازارسازی و تخصیص یارانه بلاعوض برای خرید از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آبادیران

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، در همکاری شکل گرفته میان صندوق‌ها و نهادهای مالی فعال با نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، مقرر شد تا علاوه بر ایجاد بازار فروش محصولات نسبت به تخصیص یارانه بلاعوض به منظور خرید از محصولات عرضه شده در نمایشگاه اقدام گردد. بدین ترتیب خریداران محصولات نمایشگاه آبادیران می‌توانند از یارانه نقدی بلاعوض به منظور خرید از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق بهره‌مند شوند.

تسهیلات تا سقف مبلغ یک میلیارد ریال برای خرید از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق پژوهش و فناوری خلاق به خریداران اختصاص خواهد یافت. برای اطلاع از نحوه استفاده از این تسهیلات می‌توانید با دو صندوق مذکور تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از حمایت 70 درصدی سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری جهت هزینه حضور در نمایشگاه برخوردار شوند. همچنین شرکت‌های خلاق نیز می‌توانند به منظور حضور در نمایشگاه از حمایت 50 درصدی حضور در نمایشگاه که توسط ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق ارائه می‌شود، استفاده کنند.

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران)، در حوزه‌های مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستایی، کشاورزی، دامپروری و شیلات، ماشین‌آلات کوچک‌مقیاس، سلامت، بهداشت و توانبخشی و همچنین فناوری‌های آموزشی برگزار می‌شود و شرکت‌های خلاق در کنار شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی با حضور در این نمایشگاه، به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در این حوزه‌ها می‌پردازند.

گفتنی است نخستین نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت‌زدا (آبادیران) از تاریخ 23 الی 25 خرداد ماه 1402 در محل تهران، مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد. همچنین در طول سال به صورت نمایشگاه مجازی از طریق وبسایت نمایشگاه به نشانی https://abadiranexpo.ir در دسترس عموم قرار دارد. به منظور ثبت نام در این نمایشگاه می‌بایست به لینک ثبت نام مراجعه نموده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود با توجه به راهنمای ثبت نام اقدام نمائید.

لینک کوتاه: