نیازمندی‌های فناورانه برنامه ملی آبادیران

خانه > نیازمندی‌های فناورانه برنامه ملی آبادیران

نیازمندی‌های فناورانه برنامه ملی آبادیران

دبیرخانه برنامه ملی آبادیران از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، اساتید و نخبگان برای ارائه راه‌حل‌های فناورانه و نوآورانه در راستای رفع نیازهای فناورانه کشور دعوت می‌کند. ارائه این نیازها فرصتی عالی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، اساتید و نخبگان است تا با ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه، ضمن کمک به ارتقای سطح زندگی در مناطق کمتربرخوردار، بازار خود را نیز گسترش دهند. سازمان‌ها و نهادهای مختلفی در این مسیر با برنامه ملی آبادیران همراه هستند و نیازهای فناورانه خود را با ما در میان گذاشته‌اند. در صورت وجود هرگونه سوال در خصوص هر یک از نیازهای مطرح شده و نیاز به راهنمایی بیشتر با دبیرخانه برنامه ملی آبادیران به شماره ۰۲۱۸۳۵۳۰ داخلی ۷۴۴۱ در تماس باشید.

نیازهای فناورانه سازمان بهزیستی کشور

دبیرخانه برنامه ملی آبادیران از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، اساتید و نخبگان برای ارائه راه‌حل‌های فناورانه و نوآورانه در راستای رفع نیازهای فناورانه سازمان بهزیستی کشور دعوت می‌کند. این یک فرصت عالی برای ایشان است تا ضمن کمک به حل مشکلات اجتماعی، بازار خود را نیز گسترش دهند.
در راستای این همکاری، سازمان بهزیستی نیازهای فناورانه خود را به دبیرخانه برنامه ملی آبادیران اعلام کرده است. لذا دبیرخانه برنامه ملی آبادیران با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و همچنین بهره‌مندی از نظرات اساتید، نخبگان و پژوهشگران، دعوت می‌کند تا گروه های مخاطب در ارائه راه‌حل‌های فناورانه و نوآورانه برای نیازهای سازمان بهزیستی مشارکت فعال داشته باشند.
برای مشاهده لیست این نیازها اینجا کلیک کنید و برای تعامل و ارسال راه‌حل‌های خود، با دبیرخانه برنامه ملی آبادیران در تماس باشید.

نیازهای فناورانه بنیاد کرامت رضوی

بنیاد کرامت رضوی به عنوان یک نهاد پیشرو در زمینه توسعه و آبادانی مناطق کمتربرخوردار، نیازهای فناورانه خود را به دبیرخانه برنامه ملی آبادیران ارائه کرده است. ارائه این نیازها فرصتی عالی برای شرکت‌های دانش‌بنیان است تا با ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه در این زمینه مشارکت کنند و ضمن کمک به ارتقای سطح زندگی در مناطق کمتربرخوردار، بازار خود را نیز گسترش دهند.
در راستای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و رفع نیازهای فناورانه کشور، دبیرخانه برنامه ملی آبادیران و بنیاد کرامت رضوی در تعاملی بین سازمانی و سازنده، از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، اساتید و نخبگان برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه دعوت می‌کنند.
متخصصان، پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند با مراجعه به این لیست، از نیازهای فناورانه بنیاد کرامت رضوی آگاه شده و با ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و نوآورانه در این زمینه مشارکت کنند.
این همکاری ضمن کمک به ارتقای سطح زندگی و رفع معضلات مناطق کمتربرخوردار در مناطق هدف بنیاد کرامت رضوی، زمینه را برای رشد و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور فراهم خواهد کرد.
برای مشاهده لیست نیازهای فناورانه بنیاد کرامت رضوی در این برنامه، اینجا کلیک کنید و برای تعامل و ارسال راه‌حل‌های خود، با دبیرخانه برنامه ملی آبادیران در تماس باشید.

نیازهای فناورانه سازمان اقتصادی کوثر

سومین گام ارزشمند برای توسعه پایدار و آبادانی مناطق کمتربرخوردار کشور برداشته شد. برنامه ملی آبادیران و سازمان اقتصادی کوثر در تعاملی سازنده، از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور، اساتید و نخبگان برای ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به منظور رفع نیازهای فناورانه این سازمان دعوت به همکاری می‌کنند.
این ابتکار عمل، فرصتی بی‌نظیر برای شرکت‌های دانش‌بنیان است تا با ارائه ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه خود، ضمن مشارکت در آبادانی و ارتقای سطح زندگی در مناطق کمتربرخوردار، بازار خود را نیز گسترش دهند.
سازمان اقتصادی کوثر با ارائه نیازهای فناورانه خود به دبیرخانه برنامه ملی آبادیران، زمینه را برای مشارکت فعالانه این شرکت‌ها در حل معضلات و چالش‌های موجود در این مناطق فراهم کرده است.
این همکاری ضمن کمک به حل چالش‌های مناطق کمتر برخوردار، بستری مناسب برای رشد و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در کشور فراهم خواهد کرد.
برای مشاهده لیست نیازهای فناورانه سازمان اقتصادی کوثر در این برنامه، اینجا کلیک کنید و برای تعامل و ارسال راه‌حل‌های خود، با دبیرخانه برنامه ملی آبادیران در تماس باشید.